sezgistuff

Just another WordPress.com site

Zeka Türleri

Sarı Zeka: Beyin karıştırıcı dilsel zeka mantıksız ve ilhamsal.Şair ruhludurlar , çok sevip bir anda unutup sonra da hatırlamazlar. Akıl ile pek işleri yoktur fakat çok keskin hissederler.

Siyah Zeka: Çözümcül zeka ve içinde mantık var. Manevra yeteneği ve keskin hareketler. Herkesin göremeyeceği siyahlıktaki konular hakkında nokta atışı teşhislerini çok da önemli bir şey söylemiyormuş havasında söyleyerek insanların yüzlerinde değişik ifadeler oluşturmayı severler.

İçine kırmızı oje dökülmüş zeka: Kafa derisinin en derinlerinde gezen düşünceleri bile kolayca avlama yeteneğine sahiptirler. Genelde gözleri de cin göz olur. Fakat en belirgin olan şeyleri kaçırırlar vah vah.

Kırık beyaz zeka: Bu kişileri seviyorum. Akıllı ve sakin oluyorlar. Su yüzünde gözüken her şeyi pek kolay anlıyorlar ama siz derin bir gözlem yaptığınızda ay öyle mi yok ne demek istedin ve hadi ya gibi şaşırma ünlemlerini fazlaca kullandıkları için yanlarında bazen yeterli değil bu duygusunu uyandırıyorlar malesef.

Bok rengi zeka: Nerede benim PAYEm bakışı ve hep gizli FOYAları ile ünlü olan bu arkadaşlar genelde pek pek çok çok iyi insanlar olduklarını sürekli söylerler. HI hı deyip geçmekte fayda vardır.


Reklamlar

Single Post Navigation

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: